הערכה ותודה על מקצועיות ושירותהערכה ותודה על מקצועיות ושירותמשה ופירחה שנייד

לאחרונה, בעת שמכרנו את ביתנו, נתקלנו בבעיה לא צפויה. הסתבר שההיתרים לבניית הבית, שהוצאו לפני כ- 18 שנה לא נערכו כנדרש. נאלצנו בלית ברירה, לערוך היתר מחודש, כולל תכנית אדריכלית, ואישורים הנדסיים, בזמן קצר ביותר, על מנת להמשיך את תהליך המכירה.
פנינו לרביבה שריפי על מנת להתייעץ עמה כיצד נכון לעבור את התהליך באופן המיטבי והמהיר ביותר. לשבחה של רביבה יאמר שהיא פירטה אודות תהליך עריכת התכניות וקבלת ההיתר, ועשתה זאת באופן מקצועי וברור, ובכלל זה, בשקיפות ובאחריות. רביבה הסבירה לנו מראש אודות העלות הצפויה וכן הביאה לידיעתנו היכן עשויים להיערם קשיים בתהליך.
כשניגשנו לערוך את התכניות מחדש, לא היה לנו ספק שנעשה זאת באמצעות רביבה. בפועל, רביבה הכינה את התכנית האדריכלית בזמן קצר ביותר, תוך השקעה ניכרת, וכן עשתה, בתוך ימים בודדים, את כל התיאומים הנדרשים מול בעלי המקצוע והרשויות השונות (המועצה האזורית, הסוכנות היהודית – החטיבה להתיישבות).
בפרק זמן קצר ביותר קיבלנו היתר כדת וכדין לבתינו, כך שמכירתו כלל לא התעכבה.
אנו מבקשים להודות לרביבה על הזמינות הגבוהה, המקצועיות, האמינות, השירות והתוצאה.

רביבה יקרה, ברצוננו להודות לך מקרב לב על ביצוע השיפוץ בביתנו במושב תומר.רביבה יקרה, ברצוננו להודות לך מקרב לב על ביצוע השיפוץ בביתנו במושב תומר.רוסי ומתי שחק, מושב תומר

כבר בפגישה הראשונה הבנו שזכינו באדריכלית כלבבנו.
יש בך שילוב נדיר של: ראייה הנדסית טכנית יחד עם יצירתיות וחשיבה לא שגרתית, טעם אישי, דעתנות ואג'נדה מקצועית יחד עם הבנת צרכי הלקוח, סובלנות והתחשבות בדעתו.
שירותך אדיב, הינך מקצועית ומאוד יצירתית.
ההשקעה בפרטים הכי קטנים והמסירות בעבודה , כל דבר שהבטחת לנו קיימת, עמידה בזמנים ,הליווי שלך במהלך כל העבודה הייעוץ והעזרה, על כל זה
שמחנו מאוד לעבוד איתך וזה בהחלט זמן לומר תודה ענקית על הכל.

אלפי תודות על עיצוב אדריכלי מרשים ופונקציונלי של יחידת הדיור שלנואלפי תודות על עיצוב אדריכלי מרשים ופונקציונלי של יחידת הדיור שלנודליה קיסר

יצא מדהים! בזכות כשרונך והיצירתיות שלך , שהתבטאה בחשיבה ובתשומת לב מרבית לכל פרט ופרט.
בזכות העיצוב האדריכלי שלך יש מקום לכל רהיט ולכל חפץ בצורה מושלמת!
חשבת על פתרונות יצירתיים לבעיית המיקום, ועכשיו שגרים שם לא מפסיקים להתפעל מהיצירתיות שלך ומהעיצוב של הדירה.
אנחנו מאוד מודים לך על הסבלנות, האכפתיות, והעבודה הרבה שהשקעת שהיה כרוך בהרבה מאוד תכניות עד שבחרנו את התכנית הטובה ביותר לבית שלנו.
אנו יותר משבעי רצון ממה שיצא.
תודה רבה והרבה הצלחה בהמשך דרכך המקצועית, ונשמח מאוד להמליץ על עבודותייך שגם אחרים ייהנו.

תודה מעומק הלב על המסירות הרבה שהענקת לנו,תודה מעומק הלב על המסירות הרבה שהענקת לנו,מרדכי ופנינה פייג, נוף אילון (שעלבים)

בס"ד אדר א' תשע"ו

רביבה היקרה,

תודה מעומק הלב על המסירות הרבה שהענקת לנו,
על הזמן הבלתי נגמר, הזמינות והאיכפתיות.
"דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם"
את איפשרת לנו ע"י כל התכונות שלך
לחוות זאת כחוויה נעימה ומקסימה.

אנו ממליצים בחום על רביבה, ובטוחים כי שילוב של אנושיות ומקצועיותאנו ממליצים בחום על רביבה, ובטוחים כי שילוב של אנושיות ומקצועיותמרחבי נילי ושמעון, בית חורון

אדריכלות של בית היא מעין הגשמת חלומות של בני הבית, ויש להגיע ליצירה המושלמת עם הרבה סבלנות והקשבה. אלמלא היכולות הללו של רביבה, לא היינו מגיעים לתוצר המושלם שהגענו אליו.
מעבר למקצועיות ולחשיבה היצירתית של רביבה, היא הגשימה את התוכניות האדריכליות של ביתנו באהבה רבה.
רביבה מעולם לא כפתה את דעתה המקצועית. בפגישות הרבות שהיא הקדישה לנו, היא הייתה קשובה לצרכינו, וניסתה ככל האפשר להתחבר לרצונותינו, מבלי לפגום בשיקולים המקצועיים.
היכולת של רביבה להקשיב לגחמה לא מבוססת, ולתת לה אינטרפטציה תכנונית עם פתרון אידאלי, מעידה על מקצועיות רבה.
רביבה הפגינה יעילות רבה גם בתהליכים של השגת היתרי הבניה, וחסכה מאתנו הרבה עוגמת נפש ובזבוז זמן יקר לו היינו נאלצים לעשות זאת בלעדיה.
אנו ממליצים בחום על רביבה, ובטוחים כי שילוב של אנושיות ומקצועיות - המאפיינים כל כך את רביבה- הם המפתח להצלחה!

ברצונננו להמליץ על האדריכלית רביבה שריפיברצונננו להמליץ על האדריכלית רביבה שריפירמי ומימי ליבר

ברצונננו להמליץ על האדריכלית רביבה שריפי,אשר העבירה את כל "מסכת" האישורים של ביתנו בנוף איילון במהירות,במקצועיות ,באכפתיות ובדאגה מקסימלית לכל הפרטים. אנו ממליצים בחום להסתייע בשרותיה ותופתעו לטובה עד כמה המציאות עולה על הכתוב כאן.

רצינו להמליץ על האדריכלית שלנו, רביבה שריפירצינו להמליץ על האדריכלית שלנו, רביבה שריפיעמיחי ופרומית כהן - נוף איילון

ראשית כבר בשלב התכנון היא היתה קשובה לצרכינו , לטעמינו ולמגבלות הכספיות שלנו.
שנית היא גילתה אכפתיות ומסירות רבה בכל קשור לפעילות מול המועצה להוצאת ההיתרים הנדרשים ולהתמודדות עם שלל הבירוקרטיה הקשורה בכך. ואפילו ניערה אותנו כשהיה צריך...
רביבה הגיעה מספר פעמים בכל שלבי הבניה והיתה מעורבת בכל השלבים מול הקבלן ובעלי המקצוע האחרים
ושלישית במבחן התוצאה- השיפוץ של הבית והרחבתו הצליחו לבטא את היחודיות שלנו ואת טעמינו האישי .

רביבה שריפי, היא אדריכלית משכמה ומעלה, פועלת בחריצות ובמקצועיות משיגה אישורים בזמנים קצרים וחריגים (שינויים שקשה להשיג אותם).רביבה שריפי, היא אדריכלית משכמה ומעלה, פועלת בחריצות ובמקצועיות משיגה אישורים בזמנים קצרים וחריגים (שינויים שקשה להשיג אותם).אדיר קן-דרור

את רביבה הכרתי בזכות אימי שרכשה בית מקבלן ברמת בית הכרם בירושלים, עוד בשנה הראשונה רביבה ארגנה אישור לסגירת מרפסת דבר שלא יעלה על הדעת, היא לוותה אותי לכל אורך הבניה קישרה אותי למיטב בעלי המקצוע שנוגעים בדבר, מהנדס, מודד וכו'.
ובמקביל ביצעה את כל המטלות שלה ריצות לרשויות והחתמת הדיירים ועוד משימות שנעלמו מעינינו.
בהמשך דרכנו נפגשו כאשר הוספנו חדר בדירה השכורה שלי בשכונת פסגת זאב בירושלים, רביבה השיגה אישורים לחלונות וסגירת מרפסות כמעט עד קו הבניין שזה נדיר, תוך מספר חודשים מועט הגיעו האישורים והבניה החלה, היא ליוותה את כל התהליך ותמיד הייתה אוזן קשבת לכל בעיה שנוצרה ובכלל.
תודה רבה לך על פועלך, מקצועיותך ומסירותיך.

מזל סיפרה לי ש "היא מצויינת. היא ממש זריזה, זמינה ואחראיתמזל סיפרה לי ש "היא מצויינת. היא ממש זריזה, זמינה ואחראיתמזל ורס

רביבה שלום, קיבלתי עליך המלצה חמה ממזל ורס
מזל סיפרה לי ש "היא מצויינת. היא ממש זריזה, זמינה ואחראית, יש לה רעיונות טובים והיא בחורה עניינית. היא נעימה מאוד והמחירים שלה סבירים בהחלט, זו לא הפעם הראשונה שאני עובדת איתה."
(המלצה מאתר מדרג)